Leśny Dom Seniora

Jak Wypełnić Czas na Emeryturze ?

Nieodłącznym elementem naszego życia jest praca. Ale nie trwa ona całe życie. W pewnym momencie nadchodzi emerytura. Zaczyna się czas kiedy z dnia na dzień mamy mnóstwo czasu wolnego. Wszystko zależy od nas w jaki sposób go wykorzystamy. Jedni zaczynają więcej czasu poświęcać na opiekę nad wnukami, a inni starają się go wykorzystać w sposób aktywny.

Aktywność na emeryturze…Trzeba zacząć w końcu żyć pełną piersią i zająć się rzeczami, na które do tej pory nie starczało czasu. Dla jednych czas wolny kojarzy się z aktywnym spędzaniem czasu, a dla innych z błogim wypoczynkiem, popijaniem herbatki, uprawianiem ogródka, czy spacerem z psem. Wszystko oczywiście zależy od stanu zdrowia i kondycji. Warto jednak poświęcić ten czas sobie i zrobić to, czego nie mogliśmy wcześniej. Jeśli nie chcemy spędzić swojej emerytury na kanapie i mieć co wspominać, zacznijmy planować wyjazd ten mniejszy i większy. Polska jest piękna! Warto ją zacząć odkrywać na nowo. Warto zacząć od Pałuk to tutaj zbudowano pierwsze prasłowiańskie osady. To tutaj znajduje się słynny Biskupin.

Większość tutejszych atrakcji jest dostosowana dla seniorów, z wszelkimi udogodnieniami ze względu na wiek i możliwości poruszania się a w Leśnym Domu Seniora rozbudowana strefa SPA,(sauna, jacuzzi, basen flotacyjny, grota solna i gabinet słońca) oraz park-ogród pozwolą na wypoczynek, relaks – miło spędzić wolny czas.

Życie zaczyna się na emeryturze.
Wykorzystajmy wolny czas żeby mieć co wspominać.

TAGI