Warning: filter_var() expects parameter 2 to be long, string given in /home/pphu-orion/ftp/lesnydomseniora.pl/wp-content/plugins/duracelltomi-google-tag-manager/public/frontend.php on line 1109

Nasze misje i cele – wyjątkowy prywatny dom opieki

Nasz prywatny dom opieki jest idealnym miejscem oferującym kompleksowe usługi dla osób chorych i niepełnosprawnych zarówno w zakresie diagnostyki, rehabilitacji, jak i wypoczynku. Jesteśmy nastawieni głównie na goszczenie osób starszych na pobyt stały w domu Seniora. To z myślą o nich stworzyliśmy wyjątkowe, spokojne miejsce w otoczeniu zieleni, komfortowe, bogate w atrakcje i rozrywki, odmienne od innych prywatnych domów starców. Nowoczesne SPA z grotą solną to jedna z ulubionych atrakcji naszych Gości!

Wielu Seniorów nie chce opuszczać swoich domów, ponieważ są do nich przywiązani. Jednocześnie boją się oni nowych miejsc, obcych ludzi i tego, czy będą umieli dostosować się do innych warunków. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, by nasi Goście mogli się tutaj poczuć zupełnie jak w domu.

W naszym społeczeństwie do dzisiaj pokutuje pogląd, że Seniorzy to ludzie chorzy, którzy nie mają siły na podejmowanie żadnych aktywności. Tymczasem często, o ile zadba się o ich zdrowie, mają oni wiele woli życia i bardzo niezwykłe zainteresowania. Wiek emerytalny, wolny od obowiązków zawodowych, to wspaniały okres na rozwijanie swoich pasji, nawiązywanie nowych znajomości, a nawet podróże!

Wartości obowiązujące w naszym prywatnym domu seniora

Aby stworzyć nasz prywatny dom seniora, krok po kroku szukaliśmy odpowiedniego miejsca, profesjonalnego sprzętu oraz wykwalifikowanej kadry. W naszym ośrodku zatrudnieni są specjaliści mocno zaangażowani w swoją pracę. Każdego dnia dokładamy starań, by utrzymać wysoką jakość usług. Sprawdzamy, czy sprzęt działa prawidłowo, a ewentualne awarie w pokojach naprawiamy na bieżąco.

Wsłuchujemy się w potrzeby naszych Podopiecznych i staramy się wprowadzać w miarę możliwości zmiany, których oczekują oni od nas. Wspieramy ich psychicznie, zachęcamy do aktywności fizycznej dostosowanej do stanu ich zdrowia oraz do udziału w terapii zajęciowej. Nasz cel to zadowolenie naszych Gości. Chcemy, by Seniorzy realizowali swoje pasje, rozwijali zainteresowania, nawiązywali znajomości i przyjaźnie, a także podejmowali ulubione i konieczne aktywności.

Kompleks Leśnego Domu Seniora to miejsce, w którym codzienność nabiera nowych, pięknych kolorów jesieni życia.

Linia Czasu

Nasza Historia

Budowa naszego kompleksu to ponad 2,5 roku ciężkiej pracy. Prezentujemy linię postępu prac nad obiektem. Było warto!

 • 2017

  Uroczyste Otwarcie

  30 maja

 • 2017

  Trwają ostatnie prace wykończeniowe

  7 kwiecień

 • 2017

  Otwarcie zbliża się wielkimi krokami

  2 kwiecień

 • 2017

  Uprzątamy teren wokół Leśnego Domu Seniora

  14 marzec

 • 2017

  Rozpoczęło się wyposażanie pokoi

  13 marzec

 • 2017

  Prace montażowe

  5 marzec

 • 2017

  W naszym ogrodzie pojawiają się pierwsze przejawy wiosny

  27 luty

 • 2017

  Altany w ogrodzie

  24 luty

 • 2017

  Instalacje na balkonach

  23 luty

 • 2016

  Wykańczanie groty solnej

  16 listopad

 • 2016

  Próbny start "Krainy słońca"

  16 sierpień

 • 2017

  Instalacja oczyszczalni ścieków

  1 sierpień

 • 2016

  Układanie dachówki

  12 lipiec

 • 2016

  Ocieplanie budynku

  9 maj

 • 2015

  Zamykanie ostatniej kondygnacji

  21 grudzień

 • 2015

  Wznoszenie murów

  1 grudzień

 • 2015

  Początek budowy

  marzec

 • 2015

  Decyzje, projekty, pozwolenia

  styczeń

Prywatny dom opieki w Piastowie koło Bydgoszczy – idealna lokalizacja

Leśny Dom Seniora to prywatny dom opieki położony w miejscowości Piastowo nad Jeziorem Foluskim w województwie kujawsko-pomorskim przy granicy z województwem wielkopolskim (gmina Gąsawa, powiat żniński). Jest to rejon malowniczych Pałuk, krainy z licznymi pagórkami, lasami, łąkami i jeziorami polodowcowymi. Teren nie jest gęsto zaludniony, jednak dobrze skomunikowany z Bydgoszczą, Toruniem i Gnieznem. Bliskość natury pozwala szybko zregenerować organizm, zapewnia głęboki sen i relaksację. Już dzisiaj zarezerwuj miejsce za pomocą formularza rezerwacyjnego. Nasz ośrodek jest odpowiedni dla wszystkich Seniorów, którzy chcą zregenerować siły po chorobie oraz tych, którzy szukają prywatnego domu opieki w okolicach Poznania na pobyt stały.

mapa piastowo

Warning: filter_var() expects parameter 2 to be long, string given in /home/pphu-orion/ftp/lesnydomseniora.pl/wp-content/plugins/duracelltomi-google-tag-manager/public/frontend.php on line 723