Warning: filter_var() expects parameter 2 to be long, string given in /home/pphu-orion/ftp/lesnydomseniora.pl/wp-content/plugins/duracelltomi-google-tag-manager/public/frontend.php on line 1109

pobyt od
pobyt do

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy dostosować ofertę do Państwa potrzeb. Oprócz pobytów długoterminowych oferujemy możliwość udziału w turnusach rehabilitacyjno-opiekuńczych oraz skorzystania z pakietów rehabilitacyjnych. Jest to oferta skierowana szczególnie do osób, które potrzebują regeneracji po przebytej chorobie, by wrócić do dawnej aktywności. Zapraszamy!

LEŚNY DOM SENIORA

Rezerwacja Listowna

W przypadku rezerwacji listownej prosimy o wypełnienie ankiety dodanej jako załącznik i przesłanie na adres korespondencyjny:

Leśny Dom Seniora
Piastowo 13A,
88-410 Gąsawa

pobierz ankietę

WAŻNA

Informacja

Złożenie rezerwacji nie jest wiążące i rezerwacja będzie możliwa po sprawdzeniu czy termin pobytu jest wolny i możemy potwierdzić Państwa rezerwację. Na pewno się skontaktujemy.

 

LEŚNY DOM SENIORA

Kontakt

Możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub poprzez e-mail.

kontakt@lesnydomseniora.pl

+48 52 526 22 88


Warning: filter_var() expects parameter 2 to be long, string given in /home/pphu-orion/ftp/lesnydomseniora.pl/wp-content/plugins/duracelltomi-google-tag-manager/public/frontend.php on line 723