Warning: filter_var() expects parameter 2 to be long, string given in /home/pphu-orion/ftp/lesnydomseniora.pl/wp-content/plugins/duracelltomi-google-tag-manager/public/frontend.php on line 1109
Leśny Dom Seniora

Uroczyste otwarcie Leśnego Domu Seniora

30 maja 2017 odbyło się oficjalne wielkie otwarcie Leśnego Domu Seniora w Piastowie. Tłumy gości, radość i satysfakcja z ciężkiej pracy jaką było tworzenie tego wyjątkowego ośrodka towarzyszyły wszystkim obecnym. Pierwszy tak wyspecjalizowany ośrodek wypoczynkowy dla seniorów doczekał się hucznego otwarcia!

Kompleksowa opieka, rehabilitacja, zdrowy klimat i czyste środowisko sprzyjające wypoczynkowi – oto fundamenty filozofii Leśnego Domu Seniora. Te słowa towarzyszyła również uroczystemu otwarciu ośrodka, na którym nie zabrakło tłumów gości. Niemal wszystkie miejsca na turnusy wypoczynkowe zostały zarezerwowane. Profesjonalny personel Leśnego Domu Seniora bardzo szybko zapoznał się z gośćmi. Wszystkiemu towarzyszyła prawdziwie domowa atmosfera.

Ogólne zadowolenie gości było widoczne na każdym kroku budując nas w przekonaniu o słuszności misji jaką jest wspieranie seniorów w ich wypoczynku i rehabilitacji. Patrzymy w przyszłość z pewnością i optymizmem. Sami nie spodziewaliśmy się tak ogromnego sukcesu i entuzjazmu naszych gości. W imieniu naszej załogi, właścicieli i organizatorów jeszcze raz dziękujemy naszym gościom za zaufanie i obecność. Postaramy się aby każdy dzień spędzony w Leśnym Domu Seniora był wyjątkową chwilą wypełnioną błogim odpoczynkiem.

TAGI

Warning: filter_var() expects parameter 2 to be long, string given in /home/pphu-orion/ftp/lesnydomseniora.pl/wp-content/plugins/duracelltomi-google-tag-manager/public/frontend.php on line 723