Warning: filter_var() expects parameter 2 to be long, string given in /home/pphu-orion/ftp/lesnydomseniora.pl/wp-content/plugins/duracelltomi-google-tag-manager/public/frontend.php on line 1109

Leśny Dom Seniora oferuje swoim Gościom możliwość skorzystania na miejscu z nowoczesnych zabiegów relaksacyjnych i rehabilitacyjnych, które mogą być nakierowane na konkretne problemy zdrowotne czy partie ciała albo na cały organizm. Odgrywają one niezwykle ważną rolę nie tylko w procesie wychodzenia z choroby, ale także poprawiają ogólną kondycję i samopoczucie. Wśród zabiegów godne polecenia są szczególnie:

  • fizykoterapia,
  • hydroterapia,
  • kinezyterapia indywidualna i zbiorowa,
  • światłolecznictwo,
  • masaże,
  • inhalacje.

Schorowani Seniorzy w miejscu zamieszkania mają zwykle zapewnioną jedynie opiekę pielęgniarską, a dostęp do rehabilitacji jest ograniczony ze względu na problemy z poruszaniem się czy też trudny dojazd do miejsc wyposażonych w niezbędny sprzęt. Jeszcze na etapie planowania budowy naszego ośrodka marzyliśmy o tym, aby ułatwić Seniorom dostęp do metod wspomagających leczenie. Dlatego zaprojektowaliśmy i wybudowaliśmy basen, salę fitness, gabinety do masażu, pamiętaliśmy też o instalacji wszystkich niezbędnych urządzeń do rehabilitacji.

Basen, sauna, grota solna –dostępne na miejscu

W Leśnym Domu Seniora Podopieczni mają dosłownie kilka kroków do basenu flotacyjnego czy sali z urządzeniami do fizykoterapii. Nasi Goście uwielbiają grotę solną! Przebywanie w niej nie tylko ich relaksuje, ale także wpływa korzystnie na krążenie, układ oddechowy i nerwowy. Osobom, które kochają podróże do ciepłych krajów, a z przyczyn zdrowotnych nie mogą wyjeżdżać, polecamy naszą wyjątkową salę do terapii słońcem.


Warning: filter_var() expects parameter 2 to be long, string given in /home/pphu-orion/ftp/lesnydomseniora.pl/wp-content/plugins/duracelltomi-google-tag-manager/public/frontend.php on line 723